З нагоди Дня Конституції українці відпочиватимуть чотири дні поспіль – з 28 червня до 1 липня. На вихідних ПриватБанк обслуговуватиме клієнтів цілодобово через електронні сервіси: Приват24, мобільні додатки та гарячу лінію 3700.

Клієнти банку зможуть здійснити практично всі необхідні операції за допомогою  банкоматів та терміналів: видачу готівки, платежі, перекази, погашення кредитів, купівлю залізничних квитків. До послуг клієнтів – цілодобові зони самообслуговування у відділеннях ПриватБанку. Загалом на Сумщині працює 214 банкоматів та 373 термінали самообслуговування банку.

Корпоративні клієнти ПриватБанку цілодобово і з будь-якої точки світу можуть керувати своїми рахунками через “Приват24 для бізнесу” та за допомогою персональних банкірів.

Наголошуємо, що 28, 29 червня та 1 липня відділення ПриватБанку на Сумщині не працюватимуть. У середу, 27 червня, графік роботи відділень скорочений на годину.

У суботу, 30 червня, в області працюватимуть такі відділення: “Центральне”, “Сумське міське відділення” у м. Суми, Охтирське, Шосткинське, та Конотопське відділення ПриватБанку.