У період літньої відпустки варто замислитися, де краще зберігати гроші і цінності, щоб до них не дісталися злодії. Залишати своє житло на вихідні, а то й на пару тижнів, з нажитим добром без нагляду боязно. Тому Сумська філія ПриватБанку пропонує скористатися послугою банку – сейфова скринька.

Лише за декілька гривень на добу така послуга доступна у ВІП-центрі обслуговування клієнтів ПриватБанку за адресою: м. Суми, площа Незалежності, 3/1.

“На сьогодні депозитарій ПриватБанку користується великим попитом серед населення , – ділиться враженнями керівник напрямку ВІП-обслуговування Сумської філії ПриватБанку Людмила Фільо. – Орендувати сейфову скриньку можна швидко, недорого і головне надійно. В ній можна залишити гроші, цінні речі чи документи. Обладнання депозітарію сертифіковане і відповідає вимогам Нацбанку”.

Кожна скринька має унікальний замок із двома різними ключами, один з яких знаходиться у клієнта, а інший – в банку. Це виключає можливість відкриття скриньки за відсутності клієнта, оскільки така операція можлива лише за наявності двох ключів.

Банк надає можливість вибрати розмір скриньки, зазначити точний строк її оренди, а також надати право доступу до скриньки будь-якій довіреній особі. Крім цього, ПриватБанк забезпечує таємницю відомостей про клієнта та операції, що ним проводяться.

Оренду скриньки також можна оформити й від імені юридичної особи і оплату оренди здійснювати коштами підприємства. Довіреними особами можуть бути співробітники, зазначені в картці зі зразками підписів. Зберігання документів у банківській скриньці допоможе запобігти небажаному доступу до них.

Наразі у Сумській області працює 60 відділень ПриватБанку. Депозитарії із сейфовими скриньками доступні у місті Суми, за адресами:

– ВІП-центр (пл. Незалежності, 3/1)

– Сумське міське відділення (вул. Харківська, 32)

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14