На сьогодні відносини між Євросоюзом і Україною перебувають на найвищому рівні.

У Копенгагені розпочалася міжнародна конференція з питань реформ в Україні. Про це повідомляє кореспондент Укрінформу.

Українську делегацію на конференції очолює Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Також у заході беруть участь міністр закордонних справ України Павло Клімкін, Високий представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики та політики безпеки Федеріка Могеріні.

 

180627_Ukraine-EU2

На сьогодні відносини між Євросоюзом і Україною перебувають на найвищому рівні. На цьому наголосила високий представник ЄС із закордонних справ та політики безпеки Федеріка Могеріні на міжнародній конференції високого рівня, присвяченій прогресу реформ в Україні, яка проходить у середу у Копенгагені, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Я хочу похвалити та позитивно оцінити діяльність прем’єр-міністра та його уряду, за ту роботу, яка вже була зроблена. Євросоюз і Україна ніколи не були раніше так близькі, як сьогодні. Починаючи з 2014 року ЄС інвестував в Україну більше, ніж будь-які інші країни у світі. Ми запропонували найбільший пакет допомоги у нашій історії – понад 13 млрд євро», – заявила високий представник ЄС.

Водночас вона наголосила, що Україна повинна продовжувати реформи.

«Виклики є великими через конфлікт на сході, а також у зв’язку з нелегальною анексією Росією Кримського півострова», – зауважила Могеріні, наголосивши, що ЄС рішуче підтримує територіальну цілісність, суверенітет і незалежність України.

«Кордони не можуть бути змінені військовою силою», – додала високий представник ЄС.

За матеріалами:
https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/2488589-u-kopengageni-startuvala-miznarodna-konferencia-z-pitan-reform-v-ukraini.html
У Копенгагені стартувала міжнародна конференція з питань реформ в Україні
27.06.2018 11:45
https://www.ukrinform.ua/rubric-polytics/2488668-mogerini-pro-rosijsku-agresiu-kordoni-ne-mozut-buti-zmineni-vijskovou-silou.html
Могеріні – про російську агресію: Кордони не можуть бути змінені військовою силою
27.06.2018 12:59