Вироком Краснопільського районного суду від 25 червня 2018 року за підтриманням державного обвинувачення Краснопільським відділом Охтирської місцевої прокуратури, визнано винним громадянина В. Краснопільського району, який 24.04.2017 у с.В.Бобрик перебував у свого зайомого та відпочивав там. Коли ж власник будинку заснув, В. викрав у нього DVD- програвач “Sony DVP 36 DDYDVD Player AC 220 V 50-60 HZ №1034397”,  та з місця вчинення злочину втік.

В подальшому, в той же день, але годинами пізніше, гр.В. пішов до своєї раніше знайомої в цьому ж населеному пункті. Перебуваючи у неї за її місцем проживання, скориставшись тим, що власниця домоволодіння вийшла з кімнати, викрав у неї мобільний телефон «Nokia 105 Microsoft Mobile» та з місця вчинення злочину втік.

Отже, громадянина В. визнано винним за ч.1 ст.185 КК України як таємне викрадення чужого майна (крадіжка) та ч.2 ст.185 КК України як таємне викрадення чужого майна (крадіжка) із кваліфікуючою ознакою «повторність».

Санкції даних статей передбачають покарання від штрафу до позбавлення волі.

Але обвинувачений В. примирився з обома потерпілими та вони склали єдину угоду про примирення, якою визначили покарання громадянину В. за сукупністю вказаних злочинів та вирішили достатнім для нього покарання у виді 1 року обмеження волі та встановили іспитовий строк на 1 рік.

Суд погодився із визначеним покаранням, та своїм вироком затвердив таку угоду.

Тож якщо протягом 1 року іспитового строку громадянин В. не виконає вимог, покладних на нього судом, зокрема періодично з’являтися на відмітку до Краснопільського районного сектору з питань пробації, або вчинить інший злочин, йому загрожує реальна міра покарання.

О.Лисаченко,  

Прокурор Краснопільського відділу

Охтирської місцевої прокуратури

радник юстиції