З 15 липня в Сумах починає працювати оперативний штаб з підготовки галузей економіки до  опалювального періоду 2018-2019 років. Про це повідомив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро Живицький на засіданні колегії.

За його словами, на контролі буде не лише сам факт готовності закладів різних галузей, зокрема медицини, освіти, соцзахисту до зими, а й проведення заходів з енергозбереження.

«Готуйтесь доповідати, на скільки буде зменшено енергоспоживання», — звернувся куратор галузі ЖКГ області до керівників районів. І наголосив, що мова йтиме про зменшення споживання енергоносіїв у гігакалоріях, а не просто переведення опалення з газу на дрова.

На сьогодні частка альтернативних джерел енергії в загальному виробництві електричної енергії на Сумщині становить 1,86%, в тому числі гідроелектростанції – 0,19%, вітряні електростанції – 0,53%, біомаса – 0,07%, інші – 0,39%.

З метою збільшення кількості обєктів, що використовують альтернативні джерела енергії, на сьогодні у Сумській області для інвесторів є в наявності 49 земельних ділянок для розміщення об’єктів відновлюваної енергетики типу Green-field та типу Brown-field.

За рахунок коштів ДФРР (47,8 млн. гривень) у цьому році мають бути реалізовані 17 проектів з термомодернізації закладів бюджетної сфери у м. Шостка, м. Ромни, Миколаївській, Кириківській, Березівській, Шалигинській, Кролевецькій, Недригайлівській, Вільшанській, Нижньосироватській, Бездрицькій, Хотінській ОТГ, Краснопільському, Недригайлівському, Шосткинському районах – повідомляють у Сумській ОДА

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14