Напередодні Дня Конституції  з черговим робочим візитом на Краснопільщині побував народний депутат України Олександр Сугоняко.

 По-перше, зустрівся з громадськими активістами, з активом Краснопільщини, потім був на урочистостях з нагоди Дня Конституції України. Демократичний розвиток ніколи не був легким. А нашій країні – особливо непросто, адже, ствердивши соборність та свободу більш ніж два десятки років тому, сьогодні ми змушені доводити своє право бути самостійними, відстоювати свободу у неоголошеній війні з агресором. Тому День Конституції сьогодні набуває нового більш широкого значення.

2

Далі був звіт голови Краснопільської ОТГ Юрія Яремчука. Наголошу, що актив ОТГ робить дуже багато позитивних кроків з розбудови громади. Є безліч проблем, але приємно підключатися і допомагати громаді, яка прагне стати самодостатньою, розвинутою.

Вважаю, що у Краснопільської громади є велике майбутнє. Тому буду робити все від мене залежне, стосовно залучення держсубвенцій для відбудови інфраструктурних об’єктів, будівництва і ремонту доріг, відновлення соціальних об’єктів і розбудови в цілому громади, створення робочих місць на території ОТГ, бо це є запорукою успіху. Якщо є робота, якщо люди не шукають кращої долі в інших країнах, а залишаються на своїй Батьківщині, де є перспектива, значить у такої громади і країни в цілому – світле майбутнє.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14