В залі засідань Краснопільської селищної ради відбувся семінар щодо роботи автоматизованої системи енергомоніторингу (ЕНЕРГОБАЛАНС), організований відділом житлово-комунального господарства, благоустрою та комунальної власності.

Програма щоденного моніторингу споживання енергоносіїв “Енергобаланс” повинна забезпечити автоматизацію роботи зі збору інформації, контролю та аналізу стану споживання енергоресурсів на об’єктах бюджетної сфери, які перебувають в  комунальній власності Краснопільської ОТГ.

Щоденний моніторинг споживання енергоносіїв дає можливість запровадити їх раціональне використання, швидко виявляти аварії на комунікаціях та усувати останні. І саме головне, заощадити як мінімуму 3% споживання.

На семінарі були присутні відповідальні особи за енергозбереження та енергоефективність від 37-ми бюджетних установ, що утримуються за рахунок коштів бюджету громади. Навчання проводив головний спеціаліст відділу ЖКГ, благоустрою та комунальної власності Олександр Щербак.

На семінарі були роз’яснені функціональні обов’язки відповідальних осіб за енергомоніторинг в установах, проведено ознайомлення з програмою «ЕНЕРГОБАЛАНС» та порядком роботи енергоменеджера об’єкту з різними блоками системи.

Інф. селищної ради

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14