За результатами рейтингу міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна ПриватБанк увійшов до топ-20 “Рейтингу роботодавців України”. Українці обирають для себе роботодавців, компанії яких вважають найпривабливішими, та ті, що найбільше піклуються про своїх працівників. Сумська філія ПриватБанку запрошує на роботу фахівців та випускників вищих навчальних закладів на посаду менеджера з обслуговування корпоративних клієнтів.

 

“ПриватБанк завжди піклувався про кожного співробітника, адже перспективи та стабільність компанії безпосередньо залежать від людей, які працюють в ній, – говорить керівник напрямку “Трудові ресурси” Сумської філії ПриватБанку Лариса Сітковська. – До підбору персоналу ми ставимося дуже відповідально. Ми готові надати достойний рівень заробітної плати, кар’єрний ріст, соціальний пакет послуг, натомість – отримати відповідальність і старанність в роботі”.

 

Серед головних вимог до кандидата на посаду менеджер з обcлуговування корпоративних клієнтів: вища освіта, навички активних продаж, досвід в сфері залучення та обслуговування корпоративних клієнтів, порядність, уважність, відповідальність, чесність, пунктуальність, здатність швидко навчатися.

 

Разом з роботою у великому надійному банку кандидат отримує повний соціальний пакет, який включає: щорічну оплачувану відпустку (24 календарних дні), систему пільгового кредитування, консультації з юридичних питань, забезпечення безпеки співробітників і членів їх сім`ї (програма “Захист”), знижки на корпоративний зв`язок. Дохід ефективних менеджерів ПриватБанку на 10% вищий, ніж дохід колег з інших банків, є можливість кар’єрного зростання до керівника відділення групи Б.

 

У ПриватБанку працює безліч програм навчання для співробітників, завдяки яким легко можна підвищити свою кваліфікацію та розвиватися професійно. Щорічно проводяться веселі корпоративні заходи для любителів спорту та здорового способу життя.

 

Ми чекаємо усіх бажаючих для роботи в дружній згуртованій команді Сумської філії ПриватБанку.