ПриватБанк знизив відсоткові ставки на іпотечне кредитування та пропонує жителям Сумщини придбати власне житло на вигідних умовах. Кожна людина мріє про власну квартиру, але лише в деяких ця мрія разом з ПриватБанком стає реальністю.

Відтепер жителі міста Суми та районних центрів Шостка, Конотоп, Охтирка, Ромни, Білопілля та Лебедин можуть придбати квартиру, чи-то будинок з приватизованою ділянкою землі в кредит з річною відсотковою ставкою від 17,9 % без жодних прихованих комісій і платежів. Початковий внесок – від 25%, термін кредитування становить від 1 до 20 років. Є можливість дострокового погашення іпотечного кредиту без додаткових комісій.

“Ми пропонуємо всім бажаючим скористатися оновленими умовами кредитування на нерухомість, – говорить Володимир Рудяк, керівник Бізнесу споживчого кредитування Сумської філії ПриватБанку. – Швидкість прийняття рішення та повний супровід угоди фахівцями банку дозволить нашим клієнтам без зайвих коливань прийняти правильне рішення”.

Іпотечний кредит в ПриватБанку оформляється на нерухомість, як на первинному (об’єкти, що введені в експлуатацію) так і на вторинному ринку. Банк гарантує повний юридичний супровід угоди, а також дотримання всіх законів України під час її укладання.

Ознайомитися більш детально з умовами іпотечного кредитування можна на сайті. А подати заявку та отримати попереднє рішення по кредиту можна, перейшовши за посиланням privatbank.ua, або завітавши в одне з 64 відділень ПриватБанку на Сумщині.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14