Близько третьої години ночі в селі Верхня Сироватка Сумського району інспектори поліції сектору реагування патрульної поліції Сумського районного відділу поліції зупинили автомобіль «Пежо Експерт» з державним номерним знаком Харківської області та під керуванням 34-річного жителя Харківщини.

Поряд із водієм на пасажирському сидінні знаходився пасажир, 34-річний чоловік, теж житель Харкова. Під час огляду транспортного засобу поліцейськими було виявлено на підлозі в салоні вісім чоловік азійської зовнішності. Усі вони виявилися громадянами Соціалістичної республіки В’єтнам і знаходилися на території України без будь-яких дозвільних документів. Наймолодшому із незаконних мігрантів 20 років, найстаршому – 41 рік.

Як пояснив поліцейським водій автівки, він нібито підібрав групу в’єтнамців на дорозі у смт Краснопілля пізно вночі, і з’ясувавши, що тим потрібно до Харкова, погодився підвезти, бо саме туди й їхав. Так це чи ні, з’ясують слідчі в рамках відкритого кримінального провадження за ч. 1 ст. 332 «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України». У випадку, якщо слідство доведе організацію незаконного переправлення осіб через державний кордон України, керівництво такими діями, або сприяння їх вчиненню порадами, вказівками, наданням засобів або усуненням перешкод – зловмисникам може загрожувати позбавлення волі на строк від двох до п’яти років з конфіскацією транспортних або інших засобів вчинення злочину.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14