У м. Скадовськ Херсонської області завершились фінальні змагання на приз ГО «ВФСТ «Колос»  «Золотий колос України» серед  юнаків 2006-2007 років народження (про перші матчі краснопільчан ми повідомляли у попередньому номері).

У кубковому турнірі взяли участь 21 команда із  13 областей України – Донецької, Дніпропетровської, Запорізької, Львівської, Миколаївської, Київської, Харківської, Сумської, Житомирської, Черкаської, Чернігівської, Кіровоградської, Херсонської. Учасники, згідно з жеребом були розбиті на групи.  Наш «Явір» у групі А посів друге місце і вийшов до 1//4 фіналу (див. таблицю).

ф

На жаль на цій стадії турнірну краснопільчани поступились майбутньому фіналісту – команді «Легенда» (Чернігівська область) з рахунком 1:2. Вибувши із боротьби за головні нагороди, у вихованців Анатолія Прилєпи і Миколи Рубана  була можливість «зачепитись» за п’ятірку  кращих, для цього необхідно було переграти «Водник» з м. Кропивницький. Матч видався безкомпромісним, про що свідчить результативна нічия – 3:3. А ось у серії післяматчевих одинадцятиметрових удача відвернулась від «явірців», як наслідок вони поступились з рахунком 2:4.

5

Всю свою спортивну злість за втрачені можливості в попередніх матчах краснопільчани використали в поєдинку за сьоме місце, розгромивши львівський «Городок-1» з рахунком 3:0. Погодьтеся, 7-ме місце серед двох десятків команд – результат більш ніж пристойний, з яким ми вітаємо «Явір», який на турнірі виступав у такому складі: воротар: Станіслав Волощенко, захисники: Роман Завалій, Артем Петренко, Артем Пономаренко, Денис Савосін, півзахисники: Роман Горенко, Владислав Корчан, Едуард Мигаль, Данило Чепусенко, Іван Саган, Арсен Дрозд, Ігор П’ятак, нападники: Денис Крезуб, Денис Воропай. Тренери: Микола Рубан, Анатолій Прилєпа.

Хай і не здобули краснопільчани головного Кубка, але додому повернулись сповнені гарного настрою і  незабутніх емоцій, адже про що можуть мріяти хлопчаки в літню пору, як не про чарівне поєднання відпочинку на березі Чорного моря та улюбленої гриІ І того й іншого у Скадовську вистачало.

Інф. “Перемоги”

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14