Тепер купити автомобіль Toyota на акційних умовах можна і в Сумах. Сумська філія ПриватБанку досягла домовленості з автосалоном Toyota на придбання авто в кредит з мінімальними відсотками.

Завдяки партнерській угоді з автосалоном Toyota програма кредитування від ПриватБанку пропонує особливі відсоткові ставки – від 0,01 % до 12,5 % річних, залежно від терміну кредиту та розміру першого внеску. Важливо, що відсоткова ставка фіксована – на весь період кредиту.

Програма передбачає кредитування автомобілів на термін до 5 років. Максимальна сума кредиту – 800 тисяч гривень.

Мінімальний початковий внесок – 10 %. Якщо ж клієнт сплачує перший внесок у розмірі від 25%, то довідка про доходи не потрібно.

“Таку рекордно низьку відсоткову ставку від 0,01 % річних ПриватБанк ще не пропонував нашим клієнтам. Для прийняття кредитного рішення достатньо 2 хвилини, після чого банк займається оформленням документів. До того ж, кредит можна погасити достроково без будь-яких додаткових комісій”, – пояснив керівник напрямку “Споживче кредитування” Сумської філії ПриватБанку Володимир Рудяк.

За додатковою інформацією щодо кредитування можна звертатися до будь-якого відділення ПриватБанку на Сумщині, або за телефоном 0502851533 Володимир Рудяк.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14