З питання щодо видачі земель атовцям до голови Сумської облдержадміністрації Миколи Клочка на особистому прийомі звернулись представники одного із підприємств Сумської області.

За їх словами, на сьогодні на підприємстві працює 77 учасників АТО, окрім цього є ті, які досі перебувають на Сході країни, тому підприємство готове йти назустріч і робити кроки для того, щоб ці люди отримали належні їм два гектари землі.

«У нашого підприємства є 500 гектарів державної землі, і ми хотіли б добровільно від неї відмовитись, дати дозвіл на вилучення, тому ми звертаємось до вас з проханням сприяти у вирішенні цього питання», – зазначають заявники.

Прокоментувала це питання начальник управління Держгеокадастру у Сумській області Наталія Усик: «У Сумській області найбільша кількість учасників АТО забезпечена земельними ділянками для особистого селянського господарства. Близько 70% зареєстрованих атовців уже надані дозволи на розроблення проектної документації. Саме з цього питання укладено договори оренди у трьох сільських радах: Северинівській, Тур’янській і Угроїдській».

Як зазначила посадовець, у Северинівці вже передають сільській раді близько 155 гектарів, в Угроїдах 55 гектарів вже передані. У Тур’ї найбільше державної землі – 357 гектарів, і це питання потрібно узгоджувати саме з Тур’янівською сільською радою, оскільки тоді у їх власному користуванні залишиться 130 гектарів».

 «Я не хочу, щоб це питання затягувалось. І все, що залежить особисто від мене, я зроблю. Щодо ситуації у  Тур’ї — чекаємо від сільської ради рішення сесії про те, що депутати не заперечують проти передачі земель. Окрім цього, у той день, коли у Северинівці буде передано землю і підписано акт, повідомте про це заявникам. Вже наступного дня вони мають прийти до сільського голови з пропозицією провести сесію щодо надання цих земельних ділянок учасникам АТО. В Угроїдах вже можна звертатися з цього питання», – зазначив Микола Клочко.

Джерело: sm.gov.ua

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14