В рамках проведення районної акції «Біле рабство – SOS» 26.07.2018 р. була продовжена на території Грабовської сільської ради за методичної підтримки Краснопільського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді фахівцем із соціальної роботи Вікторією Руденко організовано та проведено профілактична вулична акція  «SOS! Торгівля людьми». Серед жителів села проведено бесіду та індивідуальні консультування дану тему.

Під час вуличної акції присутні отримали  соціальну рекламу з даної тематики у вигляді буклетів та брошур для  самостійного ознайомлення з даних питань. На сьогоднішній день тема торгівлі людьми являється однією з найрозповсюдженіших і найважливіших. Не можна залишати її нерозглянутою.

Мета акції – підвищити проінформованість населення стосовно існуючих в суспільстві ризиків потрапляння в рабство, поширення інформації щодо можливостей надання допомоги постраждалим від торгівлі людьми та попередження випадків торгівлі людьми в районі. Відповідні акції заплановано проведення і в інших населених пунктах району.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14