Зовсім нещодавно ми розповідали про видатну подію в спортивному житті не лише України, а й світу, автором якої став юний краснопільчанин Артем Сробаба. Тоді, 9 червня за одну хвилину Артем здійснив 34 повторення в підтягуванні з вагою 40 фунтів (18,2 кг) і цим самим перевершив світовий рекорд внесений до Книги рекордів Гіннеса. Схоже, щоб час очікування підтвердження рекорду не пройшов дарма, юний рекордсмен замахнувся на ще один.

Так, 21 липня вже традиційно в спортклубі Iron House (м. Суми) Артем Сіробаба за одну хвилину здійснив 26 повторень в підтягуванні з вагою 60 фунтів (27,2 кг) і цим самим перевершив світовий рекорд внесений до Книги рекордів Гіннеса (попередній рекорд становив 23 повторення і був встановлений американцем Роном Купером в липні 2016 року).

Спробу було санкціоновано штаб-квартирою Книги рекордів Гіннеса (Великобританія), зафіксовано авторитетною суддівською бригадою, її результати буде передано на затвердження до зазначеної світової організації. Як ми вже зазначали, процедура затвердження триває близько трьох місяців.

2

Для активного і цілеспрямованого Артема це забагато, тож не здивуємось, якщо за цей час він поб’є ще якийсь світовий рекод. Удачі, Артеме!

Інф. “Перемоги”

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14