Залишити під вартою – такі ухвали сьогодні винесла колегія суддів Апеляційного суду Сумщини відносно двох підозрюваних у потрійному вбивстві, яке сталось на території Краснопільського району 2 липня.

Апеляційні скарги розглядались у відкритих засіданнях. Колегія суддів у складі Наталії Литовченко, Валерія Матуса та Володимира Рунова задовольнила заяви підозрюваних – розглядати скарги без їх участі. Захисник підозрюваних Денис КУРБАТОВ, як в першому так і у другому засіданні, просив відпустити підозрюваних із-під варти.

У свою чергу прокурор Дмитро Биченко просив суд на таке не йти, аргументуючи тим, що більш м’який запобіжний захід створить перешкоди для досудового розслідування.

Ухвала колегії суддів в обох розглядах – залишити без змін запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, апеляційну скаргу захисника залишити без задоволення.

Нагадаємо, це справа про потрійне вбивство, яке сталось 2 липня на території Краснопільського району. Тіла трьох мешканців Запорізької області – слідчі знайшли закопаними у полі, засіяному соняшником. За однією з версій, яку 5 липня озвучив нам заступник начальника Нацполіції Сумщини Олег Григоров, причиною конфлікту могло стати переміщення через кордон запчастин до сільськогосподарської техніки. Серед підозрюваних у злочині – колишній співробітник міліції, що звільнився з посади старшого оперуповноваженого сектору державної служби боротьби з економічними злочинами Краснопільського райвідділку міліції у січні 2011 року. Таку інформацію нам надав листом голова ліквідаційної комісії управління міністерства внутрішніх справ України в Сумській області Олег Кузмінков.

Джерело:
http://tv.sumy.ua/u-sumah-pidozryuvanyh-u-potrijnomu-vbyvstvi-zalyshyly-pid-vartoyu/
У Сумах підозрюваних у потрійному вбивстві залишили під вартою
Серпень 1, 2018