Уже понад чотири місяці триває всеукраїнська кампанія “Лікар для кожної сім’ї”. За цей період в області проведено роботу з впровадження електронної системи е-Health, в якій вже зареєстровано 73 медичні заклади та 539 лікарів, що надають первинну медичну допомогу.

Краснопільський район в трійці лідерів. За даними Краснопільського районного ЦПМСД на 02.08.2018 року в районі зареєстровано 11072 декларацій

Лідерами по підписанню декларацій в районі на даний час є Бараник Т.І. – 1615 декларацій, на другому місці Савченко А.А. – 951 декларацій. В сільській місцевості лідирує Корінська Т.С. – 866 декларацій.

Основа успіху кампанії “Лікар для кожної сім’ї” – відповідальне ставлення місцевої влади до оснащення закладів первинної медичної допомоги. Саме вони забезпечують медзакладам підключення до інтернету, комп’ютерною технікою для приєднання до електронної системи охорони здоров’я для підписання декларацій.

Джерело:
http://krn.sm.gov.ua/index.php/uk/8-novini/4985-osnova-uspikhu…

ОСНОВА УСПІХУ КАМПАНІЇ «ЛІКАР ДЛЯ КОЖНОЇ СІМ’Ї» – ВІДПОВІДАЛЬНЕ СТАВЛЕННЯ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ ДО ОСНАЩЕННЯ ЗАКЛАДІВ ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ
03 серпня 2018, 12:41

Цікава і необхідна інформація у новому випуску медичної стіннівки від Краснопільського районного Центру первинної медико-санітарної допомоги:

https://kras-centr.pmsd.org.ua/2018/08/06/dajdzhest-9-novi-pravyla-roboty-v-umovah-transformatsiyi-ohorony-zdorov-ya/

06.08.2018
Дайджест №9: Нові правила роботи в умовах трансформації охорони здоров’я

У новому номері національної медичної стіннівки розповідаємо про медичні послуги, які мають надавати на сімейні лікарі, терапевти і педіатри, відповідаємо на поширені питання про зміни в охороні здоров’я, а лікарі діляться досвідом, як вирішують питання щодо викликів додому.

Завантажити дайджест:
http://moz.gov.ua/uploads/1/6308-moz_digest_09_2018.pdf