7 серпня 2018р. на території Осоївського та Самотоївського старостинських округів працював мобільний офіс відділу «Центр надання адміністративних послуг»  Краснопільської селищної ради.

Керівником ЦНАП Олесею Омельченко були надані консультації та практична допомога діловоду Осоївського старостинського округу по роботі з платіжним POS-терміналом Приват Банку, встановлення якого значно покращило якість надання адміністративних послуг. Також були надані консультації з питань реєстрації місця проживання, реєстрації права власності, державної реєстрації приватних підприємців, питань функціонування мобільного підрозділу ЦНАП та інших питань.

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

Доводимо до вашого відома, що на території Краснопільської громади запроваджується робота мобільного сервісного центру МВС в Сумській області. Перелік адміністративних послуг, що надаватиме МСЦ:

  • Реєстрація та перереєстрація транспортних засобів;
  • Заміна посвідчення водія;
  • Видача міжнародного посвідчення водія;
  • Прийом запитів на отримання довідок про відсутність (наявність) судимостей.

З метою ефективної організації роботи та раціонального використання МСЦ, просимо звертатись до Центру надання адміністративних послуг Краснопільської селищної ради за адресою смт Краснопілля, вул. Мезенівська, 2 з відповідними заявками щодо потреби у цих послугах. Про дату виїзду МСЦ до смт Краснопілля заявники будуть заздалегідь попереджені.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14