– Одне з питань, яке чи не найбільше хвилює жителів громади, це ремонт доріг. Тому успішне завершення даного тендеру є надважливою подією для нашої громади. Згідно документації сума тендеру складає близько 57 млн. грн., а протяжність ділянки дороги яку буде відремонтовано становить майже 7 км. Роботи мають розпочатись найближчим часом, – зазначив Юрій Яремчук.

Саме з метою узгодження початку робіт та графіку їх виконання відбулася виїзна нарада Краснопільського селищного голови Юрія Яремчука з представником підрядної організації та першим заступником начальника Служби автомобільних доріг у Сумській області Сергієм Овчаренком.

Крім цього, в ході наради оглянуто початок робіт  за кошти громади і обласного бюджету на ділянці від Угроїд до Краснопілля, де проводиться дрібний ямковий ремонт. Також спільно з активом села обговорено шляхи найбільш доцільного проведення відповідних робіт та використання місцевих і обласних коштів.

– Дуже приємно, що нам вдалося зрушити з місця питання ремонту доріг в громаді. Наші звернення до голови Сумської облдержадміністрації Миколи Клочка та голови обласної ради Володимира Токаря не залишилися поза увагою і ми сьогодні відчуваємо їх підтримку та порозуміння, – підкреслив Юрій Яремчук.

Інф. селищної ради

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14