Краснопільська районна бібліотека для дітей провела регіональний тур Всеукраїнського конкурсу-виставки дитячого малюнка «Сторінками книг Чингіза Айтматова», присвячений 90-річчю з дня народження видатного киргизького письменника.

Конкурс проводиться спеціалізованими бібліотеками для дітей за ініціативи Національної бібліотеки України для дітей. Мета Конкурсу – популяризація серед дітей літературної спадщини киргизького письменника Чингіза Айтматова, активізація пізнавальної діяльності дітей засобами образотворчого мистецтва, розширення знань про історію, культуру, літературу Киргизької Республіки, що сприятиме зміцненню добросусідських відношень між нашими країнами. У конкурсі взяли участь читачі-діти віком від 6 до17 років.

Конкурс проводиться за трьома віковими категоріями: – перша категорія – автори робіт віком від 6 до 9 років; – друга категорія – автори робіт віком від 10 до 13 років; – третя категорія – автори робіт віком від 14 до 17 років. – Конкурс проводиться з 30 березня по 19 грудня 2018 р у два тури: – перший – з 11 квітня по 30 вересня на обласному рівні; – другий, підсумковий – з 1 жовтня по 31 листопада у м. Київ. – Урочисте нагородження відбудеться 19 грудня 2018 року у м. Київ під час проведення презентації виставкової експозиції робіт учасників Конкурсу.

Краснопільська районна бібліотека надіслала роботи переможців до оргкомітету обласного туру Всеукраїнського конкурсу-виставки дитячих малюнків «Сторінками книг Чингіза Айтматова».

Переможцями стали учні Краснопільської гімназії: Корх Ілля , Зуб Владислав, Маслюк Діана, Лупка Артем, Грушко Анастасія, Найдовська Маргарита. Підсумки І туру конкурсу будуть оголошені до 30 вересня 2018 р. Краснопільська районна бібліотека для дітей висловлює вдячність учасникам конкурсу!

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14