В рамках постійної злагодженої взаємодії між позаштатною пожежною командою Сумського прикордонного загону та 11 державною пожежно-рятувальною частиною Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області, на базі ВПС «Краснопілля» 3 серпня 2018 року відбулися спільні навчально-методичні навчання. Також до заходів були залучені підрозділи Краснопільського ВП ГУ НП у Сумській областів, Краснопільського РЕМ, Краснопільської станції екстреної медичної допомоги. Учасники навчань розглянути теорію та практично відпрацювали навички щодо забезпечення пожежної безпеки та ліквідації можливих пожеж.

2

Поряд з рядом обов’язкових питань, передбачених планом заходу, вкотре було розглянуто та обговорено дії в разі виникнення пожежі, порядок здійснення евакуації людей та матеріальних цінностей, наголошено на необхідності  безумовного дотримання вимог пожежної безпеки як на робочому місці, так і в побуті.

3

На практиці було опрацьовано порядок використання для гасіння первинних засобів пожежогасіння  представниками прикордонної служби, порядок виклику пожежно-рятувальних підрозділів та екстренних служб. Були обговорені та прийняті відповідні рішення щодо питань, які мають місце при ліквідації пожеж на практиці.

4

Даний захід в першу чергу направлений на покращення протипожежного стану підвідомчих об’єктів, посилення готовності позаштатної пожежної  команди Сумського прикордонного закону до ліквідації пожеж.

11 ДПРЧ та ВПС «Краснопілля»

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14