Активно ведеться покіс трави на центральних вулицях смт Краснопілля та на територіях старостинських округів. Філією «Краснопільський райавтодор» ДП «Сумський облавтодор» проводяться роботи з грейдерування комунальних доріг селищної ради, за останній тиждень автогрейдер працював у с. Новодмитрівка та Хмелівському старостинському окрузі. Також філією «Краснопільський райавтодор» ведуться роботи з дрібного ямкового ремонту дороги загального користування місцевого значення О191605 Грабовське-Хмелівка до с. Хмелівка та на ділянці дороги від Чернеччини до Самотоївки.

На території Угроїдського старостинського округу проведено благоустрій дозвіллевого об’єкту в с. Петрушівка, філією «Краснопільський РЕМ» ПАТ «Сумиобленерго» здійснено заміну 20 ламп вуличного освітлення, розпочато роботи з фарбування та благоустрою дитячих майданчиків на території старостинського округу. У с. Самотоївка проведено роботи з благоустрою громадського колодязя по вул. Калініна: пофарбовано надбудову та огорожу, облаштовано прилеглу територію.

Комунальним підприємством «Краснопільська житлово-експлуатаційна дільниця» продовжуються роботи з облаштування трьох майданчиків для роздільного забору сміття в с. Хмелівка. Найближчим часом буде встановлено 6 баків для забору ТПВ та 3 корзини для пластику. Крім того, підприємством ТОВ «Теплоенерго» здійснюється облаштування вуличних водопровідних колонок в смт Краснопілля.