В минулому номері газети ми розповідали про спільні навчання краснопільських прикордонників та пожежних бригад, вже за кілька днів рятувальники спільно з поліцейськими та медичними працівниками провели спільні навчання з ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод. За легендою навчань, сталося зіткнення легкового автомобіля з вантажним автомобілем. У результаті дорожньо-транспортної пригоди водій виявився заблокованим у салоні.

Патрульна поліція забезпечувала безпеку дорожнього руху, а бійці ДСНС за допомогою аварійно-рятувального спорядження деблокували умовного потерпілого й завдяки злагодженим діям аварійних служб його життя було врятовано.

2

Працівники ДСНС мали можливість відпрацювати різні моделі гасіння пожеж легкового, великовантажного та пасажирського автотранспорту. В свою чергу, працівники Краснопільського ВП Національної поліції та швидкої допомоги змогли відточити алгоритм обопільного оповіщення між службами, спільні дії на місці пригоди, та злагодженість під час виконання завдань за призначенням.

Не випадково учбові вправи, які довелось виконувати підрозділам ДСНС, під час навчань, допомагали відпрацьовувати відповідні професійні протоколи.

3

Подібні навчання мають позитивний вплив на виконання рятувальниками завдань за призначенням. В період коли кількість дорожньо-транспортних пригод, а особливо з тяжкими наслідками. стрімко зростають саме оперативність та злагодженість дій всіх органів, що залучаються до ліквідації наслідків такого роду надзвичайних подій стають запорукою мінімізації їх наслідків, а також збережуть життя і здоров’я людей, що потрапили в небезпеку.

Інф. 11 ДПРЧ для “Перемоги”

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14