Виконуючи завдання Президента України Петра ПОРОШЕНКА щодо належного матеріально-технічного забезпечення для реалізації проекту «Нова українська школа» влада області, районів та ОТГ працює над реалізацією освітньої реформи в школах

Зокрема, на території Краснопільської ОТГ закінчуються роботи щодо першої черги реконструкції Краснопільської ЗОШ (утеплення та фасадні роботи).

Проінспектував хід підготовки опорної школи до нового навчального року у рамках реалізації проекту «Нова українська школа» заступник голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ. Під час інспекції обговорено і початок робіт щодо другої черги (внутрішнє оздоблення приміщень), які розпочнуться вже незабаром.

Також у рамках впровадження концепції «Нова українська школа» готується до нового навчального року Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів.

Класні кімнати набувають нового вигляду – вирізняються кольоровими палітрами та творчими ідеями, поповнюються новим зручним обладнанням навчального і загального призначення, новими засобами навчання. Для майбутніх першокласників школа отримала ігрові набори «Lego», «Монополія», інтерактивні плакати, моделі годинників та геометричних тіл, набори для вивчення математики і мов та інше. Шкільні коридори оживають і створюють атмосферу затишку і домашнього тепла.

Вчителі області, які навчатимуть першокласників, натхненно і наполегливо готуються впроваджувати новий Державний стандарт початкової освіти, урізноманітнювати форми початкового навчання. Протягом попереднього навчального року вони проходили курси з підготовки вчителів Нової української школи, брали участь у практичних заняттях на базі Недригайлівської школи. Вчителі є слухачами онлайн-курсів, активними учасниками семінарів, педрад, конкурсів.

Інф. Сумської ОДА

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14