Старший тренер жіночої збірної України Андрій Прокунін прокоментував виступ команди в спринті на чемпіонаті світу з літнього біатлону.

«Виконаною роботою Підгрушної ми були задоволені. І контрольні старти, і передстартові тренування показували, що вона знаходиться в хороших кондиціях, і ця гонка тому підтвердження.

Валя Семеренко вранці прокинулася з температурою 38,5, тому за рекомендацією лікаря ми звільнили її від гонки. Після естафети вона була дуже засмучена, переживає, тому не бачу сенсу її зараз накручувати, навпаки потрібно підтримати, тому що це член нашої команди, і не варто через одну невдачу ховати спортсменку.

З приводу відбору на перші етапи Кубка світу можу сказати, що зараз у нас є попередня домовленість, що ближче до сезону ми поділимося на дві команди для участі в Кубку світу і Кубку IBU.

Пов’язано це тільки лише з тим, що потрібно буде робити великі переїзди зі Скандинавії до Європи і назад. Це дуже недоцільно з точки зору підготовки. Тому що перший етап Кубка IBU в Ідре – це рівнина, а Кубок світу в Поклюці – висота. Тому ми повинні підійти до них різними шляхами», – розповів Прокунін.

Джерело:
http://xsport.ua/biathlon_s/news/prokunin-posle-estafety-utrom-valya-semerenko-prosnulas-s-temperaturoy-38-5_957577/
Прокунин: «После эстафеты утром Валя Семеренко проснулась с температурой 38,5»
Наставник женской команды прокомментировал результаты спринтерской гонки
26 августа 2018г. 12:58

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14