Краснопільська  біатлоністка Віта Семеренко прокоментувала 4-е місце української команди в змішаній естафеті на літньому чемпіонаті світу в чеському Нове-Мєсто:

«В першу чергу, хочу передати всім уболівальникам великий привіт. Я знаю, що ви скучили за нами, ми теж скучили за змаганнями. Так що всім великий привіт.

Що можна сказати по гонці? Звичайно, трошки хвилювалася, все таки перший старт, перший етап, давно я на цій позиції вже не бігала. Те, що стрельнула два нуля – дуже здорово. Нуль є нуль. Стрільбою я дуже задоволена. Трошки з ходом на останньому колі не все вийшло, можливо через те, що мокра траса, всю дистанцію тягнеш на руках, тому на третє коло трошки не вистачило. Знаємо, що є помилки, будемо над ними працювати.

Хочу подякувати тренерському штабу, велике їм спасибі. Дуже комфортно, здорово і затишно займатися улюбленим біатлоном з таким класним колективом.

Останній раз на чемпіонаті світу з літнього біатлону я виступала років шість тому. І зараз мені сподобалося те, що було проведено чесний відбір на цей старт. Пробігли два контрольні тренування на зборі в Отепя, на чемпіонат поїхали ті, хто показав найкращі результати. Так же само і з естафетою, бігли ті, хто чесно і справедливо заслужив це місце. За це я і поважаю тренерський штаб.

У мене було бажання бігти естафету. Коли я фінішувала 4-ю в першому контрольному тренуванні, у мене такий осад був. Я розуміла, що якщо я не виграю другу контрольну, у мене шансів немає відібратися в естафету. Намагалася сконцентруватися на стрільбі, на ході, аби тільки відібратися в естафету. І у мене це вийшло, контрольну індивідуальну гонку я виграла.

Минулий сезон був ідеальним для мене після такої довгої паузи. Низький уклін за це Григорію Івановичу (Шамраю – прим.), Він дуже добре знає мене з Валею. І після такої великої паузи, коли я зуміла піднятися на п’єдестал, я була шокована.

Звичайно, в кінці сезону була втома сильна, але Григорій Іванович тоді сказав: «Віт, не потрібно завершувати, ми ще не все показали». Я йому повірила, так само, як і повірила своєму чоловікові. Президент федерації дав можливість мені тренуватися з маленьким сином, який мотивує мене. Він мені не дає розслаблятися, не дає руки опускати, так що, як я можу йому показати поганий приклад? Сьогодні, коли я виходила на старт, він тільки прокинувся. Сподіваюся, що вони з татом зараз десь на трибунах.

Після чемпіонату світу ми вирушимо на невеликий відпочинок додому, буквально на 4 дні, а після цього їдемо на збір в Раубічі », – сказала Семеренко.

https://sport.ua/news/401020-vita-semerenko-na-chempionat-mira-byl-proveden-chestniy-otbor

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14