28 серпня 2018 року Краснопільська Свято-Успенська церква відзначила престольне свято. Настоятель храму протоієрей Іоанн Дубляк звершив уставні богослужіння. Крім того, за традицією, був відслужений молебень для тих, хто навчається та навчає, організована спільна святкова трапеза для дітей.

2

Молебень на початок навчального року – це особливий чин, у якому віруючі просять Божої допомоги і благословення в освоєнні та розумінні доброго і корисного для душі вчення:

«О еже низпослати на отроков сих духа премудрости и разума, и отверзти ум и уста, и просветити сердца их к приятию наказания добрых учений. Господу помолимся».

3

Перед початком молебню отець настоятель привітав всіх зі святом та звернувся з напутнім словом до школярів і студентів, вчителів і батьків. Нагадав про те, що навчання – це велика праця, закликав з ретельністю і наполегливістю, з допомогою Божою освоювати й удосконалювати знання. А батькам і вчителям – що їх обов’язок – з великим терпінням і самозреченням допомагати дітям у навчанні.

Прес-центр Краснопільської Свято-Успенської церкви

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14