«Куди молодь не цілуй – кругом потилиця» – саме цією приказкою коротко прокоментував «результати» минулих вихідних головний лікар Краснопільської ЦРЦ Є.П. Івахненко

Порівняно недавно на центральному стадіоні «Колос» у Краснопіллі місцевою владою було облаштовано спортивний майданчик.  Сучасні тренажери доступні для всіх бажаючих. Вдень тут дійсно панує здорова спортивна атмосфера – м’якеньким штучним полем ганяють м’яча любителі футболу, бажаючи пробігтись рахують подолані кола стадіону, а на тренажерах займаються представники всіх поколінь краснопільчан. Що ж відбувається вночі можуть спостерігати лише працівники Краснопільської ЦРЛ, адже заклад розташований зовсім поруч і працює цілодобово.

«Вночі на майданчику збираються зовсім не спортсмени. Після розпиття спиртних напоїв, особливо коли на дворі негода, вся ця компанія прямує до нашої бесідки, чим порушує спокій пацієнтів закладу. Робимо зауваження, просимо залишити територію лікарні. Ну а зруйнований паркан – це такий собі показник інтелекту та фізичного розвитку громадян, які це зробили» – не без обурення констатує факт Євген Петрович.

2

Пошкодження паркану, що обмежує територію Краснопільської ЦРЛ почалося з п’ятниці  17 серпня, а  на ранок 20 серпня виявлено продовження цієї нехитрої справи – це ж не будувати. Що саме хотіли донести до односельчан, чи то до місцевої влади, чи  до лікарів та пацієнтів лікарні ці представники місцевого бидла, невідомо, адже мова їхня зрозуміла далеко не всім.

3

Головним лікарем ЦРЛ складено заяву до правоохоронних органів стосовно навмисного пошкодження майна лікарні: «Це не перший випадок. Раніше ми в усному режимі спілкувались з поліцією по цьому питанню, але ж терпець увірвався. Винні мають бути покарані» – впевнений  головний лікар.

Інф. «Перемоги»

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14