З вересня стартує пілотний проект «Нова українська школа» (НУШ) у других класах – учасники експерименту вже отримали навчальні програми на рік з основних предметів.

У вересні 2018 року всі українські першокласники підуть до Нової української школи. Водночас у 100 школах України стартує пілот 2-го класу НУШ. На Сумщині участь в експерименті продовжать чотири школи – Сумська ЗОШ №27, Недригайлівська СЗОШ і Краснопільська та Шосткинська ЗОШ.

«З 1 вересня буде забезпечено продовження пілота для другого класу в тих школах, які пілотували НУШ у 2017-2018 навчальному році. Хочу нагадати, що це 100 шкіл по всій Україні – по 2 класи в 4 школах на кожну область. І ми дуже вдячні цим закладам, їх працівникам, учням, батькам за те, що вони першими пройшли цей шлях, що ці результати ми змогли використати у підготовці до запуску Нової української школи, в яку вже у вересні прийдуть майже 450 тисяч дітей», – сказала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич на засіданні Уряду.

2

Вона наголосила, що пілот 2-го класу НУШ буде більш стабільним. Так, якщо в 1-му пілотному класі вчителі отримували програму на тиждень, то тепер вона розроблена одразу на рік. Школи вже мають модельні навчальні програми та навчально-методичне забезпечення з трьох предметів – української мови, математики та інтегрованого курсу «Я досліджую світ». Програми з фізичної культури, іноземної мови та мистецтва наразі перебувають на етапі завершення.

Ще однією зміною буде те, що на вивчення однієї теми відводитиметься не тиждень, а від 3 до 7 тижнів. Утім, як і в першому пілотному класі, теми вивчатимуться через проблемні запитання.

Джерело: sm.gov.ua

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14