Учасник збройного конфлікту, доброволець наш земляк Анатолій Горбенко,   який отримав поранення, після якого втратив ноги, почав тренуватися. Займається жимом лежачи.

Анатолій пішов на фронт у 2014-му році в той момент жив у Маріуполі, розповідає: «Я бачив з середини оце все в 14-му році, цей сепаратизм, такий типу «волю народу» отой референдум бачив, бачив завезені ці автобуси   з людьми, з прапорами з людьми вигружались заготовлені, бачив міліцію у цих стрічка, коли Маріуполь був під цими так званими республіками і тому я зрозумів, що я не можу з цим миритися і пішов добровольцем у батальйон «Донбас».

Отримав поранення у 2016-му під Мар’їнкою, до сьогодні проходить курс реабілітації. Тренується в залі перший місяць, каже до цього спортом  не займався.

«Спорт  це по-перше для себе, по-перше зайве здоров’я ніколи не буде зайвим, скажемо так.  Мені потрібно, щоб була сильна спина, бо я ж на протезах ходжу, спина болить. І сам собі доказую, що можу. Мої фізичні дані підходять нормально під жим і це зручно,   я ж не можу там, наприклад, присідати чи на скакалці стрибати».

2

Тренує колишнього бійця заслужений тренер України  Павло Могильников: «За великим рахунком немає різниці між здоровими людьми та людьми з обмеженими можливостями. Найголовніше тут – бажання, якщо є бажання у людини він все одно буде піднімати, виступати, показувати результати, досягати нових і нових висот. У даному випадку з Анатолієм – це жим штанги лежачи, він доступний, він простий і в той же час зміцнюється грудні м’язи, дельтовидні, трицепс м’язів, м’язи спини».

Наразі, Анатолій відтискає від грудей 90 кілограмів, до кінця вересня разом з тренером планують збільшити вагу до 100 кілограмів. За словами тренера, на змагання виходитимуть взимку.

http://tv.sumy.ua

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14