На базі відділу прикордонної служби «Краснопілля» Сумського загону проходили змагання серед інспекторів-кінологів на першість Східного регіонального управління Держприкордонслужби України.

Участь у змаганнях взяли кінологічні команди Луганського, Харківського та Сумського прикордонних загонів. Загалом 9 військовослужбовців зі своїми чотирилапими помічниками за напрямками підготовки: розшукові собаки, з пошуку вибухонебезпечних речовин та наркотичних засобів.

За підсумками змагання в командній першості кращий результат продемонстрували інспектори-кінологи Сумського загону. Друге та третє місця відповідно зайняли команди Луганського та Харківського прикордонних загонів.

В індивідуальній першості переможцями в розділах «Пошук наркотичних речовин», «Пошук зброї і вибухових речовин» та «Розшук» відповідно стали: прапорщик Дмитро Кириченко (Сумський загін), старший прапорщик Олександр Голомєєв (Луганський загін) та прапорщик Ігор Помазун (Харківський загін).

Ці військовослужбовці візьмуть участь у IX чемпіонаті Державної прикордонної служби України з дресирування серед кінологів зі службовими собаками, які будуть проведені наприкінці вересня в Кінологічному навчальному центрі (м. Великі Мости, Львівська область).

Олеся Боровик

Джерело:
http://spec-kor.com.ua/news/events/2308-kinolohy-zmahalysia-na-sumshchyni.html
Кінологи змагалися на Сумщині
Середа, 05 вересня 2018, 09:51