05.09.2018 року о 16:45 год. до Краснопільського ВП надійшло повідомлення від ДОП Краснопільського ВП ст. л-та поліції Маркіна В.О. про те, що 05.09.2018 року між с. Славгород – с. Рясне, Краснопільського р-ну., в болотистій місцевості він виявив труп невідомої особи з ознаками сильного гноїння, який лежить обличчям в болоті.

Виїздом на МП та оглядом місця події встановлено, що невідомий скелетований труп з ознаками сильного гноїння тіла чоловічої статі без явних ознак насильницької смерті, який лежав передньою частиною тулуба та обличчям в болоті, одягнутий в куртку темного кольору, шарф темно-синього кольору з написом білого кольору “Янукович наш президент 2010”, піджак сірого кольору, джемпер сірого кольору, сорочка синього кольору, брюки чорного кольору, шкіряний ремінь чорного кольору, носки чорного кольору. При собі в кишенях мав очки з оправами коричневого кольору, ручку, гребінець чорного кольору.

Прикмети: скелетований труп довжиною 170 см., віком приблизно 40- 60 років, на верхній щелепі зубів мається коронка золотистого кольору.

2

З МП вилучено: пошкоджені водою грошові кошти в сумі близько 2000 грн., які знаходились в кишені сорочки, ручка та гребінець з внутрішньої кишені піджака, окуляри, хустка сірого кольору в полоску, яка утворює клітинку з правої кишені брюк.

У разі встановлення особи чоловічої статі або отриманні інформації яка сприятиме встановленню особистості померлого чоловіка інформувати ініціатора розшуку, контактний телефон: Краснопільський ВП (05459) 71202, 0503079886 – чергова частина.

Начальник Краснопільського ВП

майор поліції         В.І. Гордієнко