Консультують з 1 серпня жителів області фахівці Державної установи «Сумський обласний контактний центр» «Відкрита влада», що працює в облдержадміністрації

Мешканці Сумщини можуть одержати вичерпні відповіді на запитання стосовно переходу на цифрове телебачення за телефонами «гарячої лінії» 0542) 66-33-77 (безкоштовно для жителів м. Суми та Сумського району), 0-800-301-501 (безкоштовно для жителів Сумської області), або за телефонами районних «гарячих ліній».

Представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Сумській області Лариса ЯКУБЕНКО зазначила, що за підсумками серпня вже зроблено аналіз питань, що найбільше турбували жителів області напередодні проголошеного відключення сигналу аналогового телемовлення.

Протягом серпня до контактного центру надійшло 25 звернень на зазначену тему. Третина від загальної кількості телефонних дзвінків становлять звернення щодо обладнання, яке необхідно придбати для прийому цифрового сигналу, та його вартості. Ще 18% запитань стосувалися термінів відключення аналогового сигналу в Сумській області. Зафіксована також значна частка звернень щодо відсутності прийому всіх каналів у цифровому форматі (наприклад, замість 30-ти, 8 каналів), або існують технічні проблеми з прийомом сигналу – майже 15%.

По 11% склали запитання стосовно налаштування тюнерів та антен і забезпечення безкоштовними тюнерами. Покриття території цифровим сигналом – 3,4%. Частка інших питань – 11% (наприклад, у який бік налаштовувати антену; чи торкнеться вимкнення аналогу абонентів кабельного телебачення тощо).

У розрізі районів та міст звернення розподілились наступним чином: 37% – від мешканців м. Суми; 11% – від мешканців Конотопського району; по 7,4% – від Великописарівського та Краснопільського району. Також на обласну «гарячу лінію» телефонували жителі м. Лебедина, Білопільського, Лебединського, Недригайлівського, Путивльського, Роменського, Сумського, Тростянецького районів.

Керівник Державної установи «Сумській контактний центр «Відкрита влада» Олена ЛУПІШКО розповіла, що для операторів та аналітиків «call-центру» завчасно було проведено додатковий тренінг, надано перелік ймовірних питань та відповідей на них, постійно підтримується інформаційний контакт з Представником Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Сумській області/

Інф. ОДА

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14