За останню добу правоохоронці вилучили  близько сотні  набоїв різного калібру та переобладнаний на бойовий автомат мисливський карабін.

 

Так, 18 набоїв калібру 5,45 полісмени Охтирщини знайшли та вилучили у  64-річного жителя рай центру. Тридцять набоїв такого ж калібру незаконно зберігав 39-річний  чоловік  з Краснопільського району. Двадцять сім набоїв калібру 5,6 працівники поліції Сумського району знайшли та вилучили учора у 36-річного місцевого жителя.

Співробітники кримінального розшуку ГУНП в області під час оперативно-розшукових заходів, що проводились в рамках операції «Зброя. Вибухівка»,  виявили факт переробки мисливського карабіну під вогнепальну нарізну зброю. «Новостворений»  автомат АКС-74У калібру 5,45 виявився справою рук 41-річного сумчанина, у якого було й знайдено та вилучено цю зброю.

Наразі за кожним з цих фактів вже відкриті кримінальні провадження за ч. 1 ст. 263 КК України та ч.1 ст.2631 КК України, в рамках яких з‘ясовуються джерела походження набоїв та мета переробки зброї.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14