У Сумському художньому музеї ім. Никанора Онацького відбулася зустріч з головою Національної спілки краєзнавців Сумщини, військовим письменником, бійцем добровольчого батальйону «Азов» Олегом Корнієнком, який від обласної спілки краєзнавців подарував музею добірку книжок (для вивчення подій Української революції 1917-1921 рр.) про історичне минуле краю, про уродженців Сумщини – учасників української революції, про тогочасні події, зафіксовані у листівках та газетах із фондів архіву Сумської області, про українське відродження та про повстанський рух і ОУН-УПА на Сумщині, про боротьбу сумчан за волю, а також про Конотопщину, село Лікарське та ґрунтовні видання про сумський слобідський козачий полк і про зброю, спорядження, символіку козацького війська – книги відомих сумських науковців-дослідників та краєзнавців Б. Ткаченка, В. Власенка, Б. та Г. Корогод, Г. Іванущенка, О. Корнієнка та ін.

180907_O_Korniienko2

Особливістю цих видань є глибоке вивчення матеріалу з використанням архівних документів. Цей книжковий скарб стане в нагоді музейникам, які вивчають і досліджують пам’ятки, пов’язані з історією краю. Книги видані у Сумському ВВП «Мрія» у 2016 р.

180907_O_Korniienko3

Зустріч відбулася під час дії виставки «Козаччина. Мистецтво крізь століття» в межах року «Охорони та збереження культурної спадщини». Присутні ознайомилися з артефактами та творами «золотої доби» України з фондів музею, на ній були присутні Сумський загін Національної гвардії та громадськість міста.

Джерело:
http://artmuseum.sumy.ua/podii1/tvorcha-zustrich-z-olegom-kornienko.html
Подарунок музею від Національної спілки краєзнавців
06.09.18, 12:11