У рамках благодійної програми допомоги дитячим будинкам України, організованої благодійним фондом “Допомагати просто!”, до Сумського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області було доставлено замовлення на загальну суму 50 тис. гривень. В кожного з дітей є своя сумна історія, і лише завдяки чуйним небайдужим клієнтам ПриватБанку вони отримують трохи ласки та любові.


Сумська філія ПриватБанку долучилася до доброї справи і разом з небайдужими клієнтами ПриватБанку виконала замовлення по закупівлі дитячого одягу, взуття та інших необхідних вихованцям речей. У більшості дитячих будинків виховуються діти-сироти або діти, позбавлені батьківського піклування. Головна мета – допомогти дітям, щоб вони могли знаходитися в адекватних побутових умовах, отримувати необхідне харчування, лікування та одягатися в новий одяг. Завдяки благодійній допомозі клієнтів і співробітників ПриватБанку загальна сума замовлення склала 50 тис. гривень.


Сумський центр соціально-психологічної реабілітації дітей області нараховує більше 50 дітей віком від 3 до 18 років. Він зігріває тих дітей, які не відчувають батьківського тепла. Окрім проживання та навчання, вихованці закладу отримують ще й лікувально-оздоровчі, психологічні та реабілітаційні послуги.
“Ми вдячні колективу Сумської філії ПриватБанку за турботу, – говорить директор Сумського центру соціально-психологічної реабілітації дітей області Лариса Прудіус. – Другий рік поспіль наші діти отримують вкрай необхідні речі. В нас немає можливості витрачати таку велику суму коштів на одяг. А завдяки цій допомозі наші діти одягнені не тільки сучасно, а й абсолютно готові до осені. Новенькі курточки, черевики, ботинки діти примірять вперше”.
Нагадаємо, перерахувати благодійні внески можна на сайті фонду blago.pb.ua, в терміналах самообслуговування, в Приват24 і в мобільному додатку. Всі перерахування у рамках благодійних програм ПриватБанк здійснює без комісій і в подальшому забезпечує повний контроль за використанням коштів, проведенням тендеру, закупівлею та доставкою обладнання. Всю інформацію про кожне зарахування та використання коштів можна побачити на сайті blago.pb.ua.

Довідка
Всеукраїнський благодійний Фонд “Допомагати просто” було засновано в 2011 році. За цей рік фонд зібрав 16 743 000 грн допомоги. Це 945 000 меценатів, які перелічили гроші на програми фонду. Загальна ж сума допомоги за 7 років його існування складає 104 000 000 грн. В рамках фонду діють благодійні проекти на підтримку тяжкохворих дітей та дітей-сиріт, цільові проекти допомоги постраждалим від стихійних лих і катастроф і програми допомоги українській армії та пораненим в зоні проведення АТО бійцям.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14