8 вересня в Україні відзначали День фізичної культури і спорту, який припадає на другу суботу вересня. Традиційно в ці дні по всій країні відбуваються Олімпійські тижні – це різноманітні заходи, які спрямовані на популяризацію олімпійського руху, знайомство з видами спорту, залучення та заохочення дітей і молоді до фізичної активності та занять спортом. В навчальних закладах організовують зустрічі із відомими спортсменами, майстер-класи, руханки, проводять Олімпійські уроки тощо.

2

Такий урок відбувся і в Краснопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів, на який завітали почесні гості  Олександр Анатолійович Ушкаленко(02.08.1964, смт. Угроїди Краснопільського району Сумської області) — майстер спорту міжнародного класу, чемпіон світу з лижних гонок серед юніорів (1983, 1984), багаторазовий чемпіон України, срібний та бронзовий призер зимової спартакіади народів СРСР, учасник Олімпійських ігор у Нагано (Японія) 1998 року, старший викладач кафедри спортивних дисциплін та фізичного виховання Навчально-наукового інституту фізичної культури Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка та українська біатлоністка.,Заслужений майстер спорту України, срібна призерка Зимових Олімпійських ігор 1998 року в Нагано, Голова Сумського обласного відділення НОК України Олена Петрова.

4

3

5

На святковій лінійці діти отримали перші в житті “олімпійські” грамоти і медалі,  значки від Олімпійського комітету, фотографувалися із зірками спорту і брали у них автографи. Не обійшлось і без імпровізованих спортивних змагань.

Детальніше про спортивне свято і інтерв’ю із його учасниками читайте в газеті “Перемога”

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14

Реклама