Повчальні санкції, передбачені Законом #ЧужихДітейНеБуває,змушують батьків переглянути своє відношення до сплати аліментів, завдяки чому діти отримують заборговані їм кошти.

Житель Краснопільщини сплатив більше 11 тисяч гривень заборгованих аліментів, оскільки не хотів бути притягнутим до адміністративної відповідальності та обмеженим у правах.

З метою уникнення проблем, що виникають в результаті винесення державними виконавцями постанов про обмеження у праві виїзду за межі України, керування транспортним засобом та обмеження у праві полювання, а також накладення арешту на все майно, батьком з Глухівщини було погашено борг по аліментам у розмірі майже 15 тисяч гривень.

Таким чином, до кожного боржника зі сплати аліментів юстиція Сумщини знаходитьсанкцію, яка змусить його віддати борг власній дитині.

Нагадуємо, що в серпні набрав чинності ІІ пакет Законів #ЧужихДітейНеБуває, яким запроваджено систему фінансових санкцій, що передбачає за 1 рік несплати20% від суми боргу, за 2 роки – 30%, 3 роки – 50%.

З початку року на користь дітей Сумщини стягнуто 79 мільйонів гривень, і вже 7 мільйонів – з початку дії ІІ пакету Законів.

Чужих дітей не буває!Закон – один для всіх!

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14