19 вересня 2018 року виповнюється  70 років жителю Краснопілля Володимиру Юхимовичу Загорулько.

За плечима нелегке життя, яке почалося в тяжкі повоєнні роки в селі Тимофіївка.  Пролетіли десятиліття у праці та турботах про хліб насущний. На порозі золота осінь.

3

Завжди поруч дружина ювіляра Тамара Дмитрівна – і в радості,  і в тяжкі моменти, яких чимало на життєвому шляху. Такого оптимізму, життєрадісності та віри в краще майбутнє, як у неї, хочеться побажати  молодому поколінню українців.

4

Діти Юрій та Олена, отримавши від батьків гідне виховання, будують власне життя, виховують дітей. Коли випадає можливість – спішать провідати батьків, допомогти по господарству та подарувати радість спілкування з онуками – Анною та Борісом.

2

Особливе місце в житті Володимира Юхимовича займає пасіка. Декільком десяткам бджолосімей несказанно пощастило з господарем – вони відчувають його турботу і любов і віддячують сповна.

Володимир Юхимович почав захоплюватися бджільництвом ще в радянські часи. Доводилося встигати поєднувати роботу економіста в сільгоспенерго та в газовому господарстві з працею на власній пасіці. Мед у Володимира Юхимовича завжди був і є найсмачнішим та дуже корисним, а тому затребуваним.

Любов до бджілок відчувається скрізь – і в зовнішньому вигляді чепурних та доглянутих вуликів, і в облаштуванні стаціонарного та кочового точків, і  в умовах, які створює для своїх «дівчат» добрий господар. Володимир Юхимович цікавиться станом справ бджільництва в Україні, активно використовуючи інтернет. Досягнення, новинки та корисну інформацію обговорює з колегами, прагне втілити на практиці. Тому і  бджоли ведуться, приносячи радість та втіху.

Володимир Юхимович є гарним прикладом людини, яка, вийшовши на пенсію,  проводить час у спілкуванні з матінкою-природою, отримуючи при цьому і бонус до пенсії.

Володимир Юхимович завжди готовий поділитися власним досвідом, допомогти мудрою порадою, підтримати добрим словом. Дякуємо Вам за щирість, людяність та гостинність! Бажаємо нашому дорогому ПАСІЧНИКУ тілесного та духовного здоров’я, довголіття, приємного спілкування!

Нехай Ваше життя буде багатим на щастя, добро, родинне тепло і благодать. Плідної Вам праці, щедрого медозбору, щоб примножувалися бджоли.

Хай здійснюються Ваші мрії і надії, благополуччя Вашій родині та Вашим бджолам!!!

Колеги-пасічники Краснопілля

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14