19 вересня, 70-річчя святкував видатна постать в історії українського та світового футболу – Михайло Фоменко. На знак глибокої шани до спортивних звершень Михайла Івановича, його зіркової тренерської діяльності Сумська обласна рада нагородила ювіляра Почесною відзнакою «За заслуги перед Сумщиною» ІІІ ступеня.

Іменинника з днем народження привітали перший заступник голови Анатолій Річкаль та депутати обласної ради, побажавши ювіляру міцного здоров’я, бадьорого настрою, оптимізму та нових звершень.

«Для нас велика честь вручати найвищу нагороду обласної ради такій особистості, як Михайло Фоменко. Його шлях – зразок наполегливості, боротьби, нескореності, мудрості та безмежного таланту», – зауважив Анатолій Якович.

Михайло Фоменко – славетний футболіст, захисник і півзахисник. Відомий за виступами за футбольний клуб «Динамо» (Київ). Грав за збірну СРСР у 1972-1977 роках. Після завершення ігрової кар’єри став успішним футбольним тренером. З 2012 по 2016 роки – головний тренер національної збірної України. Має звання «Заслужений тренер України», «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України». Нагороджений орденами «За заслуги» ІІІ та ІІ ступенів, «Почесний громадянин міста Суми».

Інф. обласної ради

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14