Відповідно до плану роботи виконавчого апарату районної ради, 21 вересня 2018 року під керівництвом голови районної ради Віталія Савоненка проведено день контролю, на якому обговорили актуальні питання зайнятості населення.

Начальник управління соціального захисту населення Краснопільської районної державної адміністрації Олена Лавріненко ознайомила присутніх з прогнозованими показниками програми, зі станом виконання заходів, відзначила зростання середньомісячної заробітна плати по району за ІІ квартал 2018 року до 6207 гривень. Також зазначила, що за 6 місяців 2018 року проведено аналіз платників району на предмет виявлення фактів нарахування найманим працівникам заробітної плати менше законодавчо встановленого мінімального розміру по 169 працівникам. Проведено 6 засідань районних робочих груп з легалізації заробітної плати та зайнятості населення, де заслухано 31 керівника підприємств та фізичних осіб підприємців. За результатами розгляду було підвищено заробітну плату 18 працівникам.

Про роботу служби зайнятості на території Краснопільського району розповіла Валентина Стрикиця – заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Краснопільської районної філії Сумського обласного центру зайнятості. Так, за 6 місяців 2018 року послугами служби зайнятості скористалися 1307 безробітних осіб та 152 особи які перебували на обліку. У результаті співпраці з центром зайнятості:

– забезпечили себе роботою 570 осіб;

– працевлаштовано за направленням ЦЗ 106 осіб;

– перебували на обліку як безробітні та отримували послуги у ЦЗ 42 особи з інвалідністю;

– працевлаштовано з наданням компенсації роботодавцям фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на ЗДСС 11 осіб;

– до громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 197 безробітних;

– проведено 156 тематичних профінформаційних та профконсультаційних семінарів з безробітними та іншими категоріями населення;

– загалом охоплено профорієнтаційними послугами 1454 особи.

Учасники наради обговорили питання щодо створення нових робочих місць та збереження існуючих, сприяння працевлаштуванню випускників, забезпечення працевлаштування учасників АТО на вакантні та новостворені робочі місця, заохочення роботодавців у створенні нових робочих місць та ліквідації тіньової зайнятості.

Голова районної ради Віталій Савоненко, підсумовуючи роботу, наголосив, що плідна співпраця органів влади та підприємств Краснопільського району з питань легалізації “тіньової” заробітної плати і зайнятості населення – це запорука соціального захисту громадян, належного пенсійного забезпечення та економічного розвитку нашої держави.

Інф. районної ради.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14