«Якщо Вас немає в інтернеті – Вас немає і в бізнесі» 

Білл Гейтс

Результатом плідної співпраці Сумської філії ПАТ «Укртелеком», ТОВ «Славгород»  та сільського голови Сторожевого Олександра Івановича  на чолі депутатського корпусу громади с. Славгород стало підключення до мережі Інтернет населення села Славгород Краснопільського району за допомогою найсучаснішої  оптичної технології PON (1Гб/с).

Вже в вересні 2018 мешканці та підприємці Славгороду отримають високошвидкісний доступ до мережі Інтернет. Споживачам буде надано  сучасні можливості у вигляді швидкого серфінгу, обміну контентом  тощо.

Виступивши з ініціативою, спеціалісти Сумської філії ПАТ «Укртелеком» отримали від керівництва ТОВ «Славгород» та очільників громади села Славгород повну підтримку та фінансову участь для забезпечення сучасним інтернетом сільради, школи, медичного закладу, будинку культури та суб’єктів приватного бізнесу. Також доступ до всесвітньої мережі отримають понад 150 домогосподарств.

ТОВ «Славгород» та сільська рада в  особі голови Сторожева Олександра Івановича  виступили головними інвесторами будівництва, завдяки чому було дотримано вимог державних реформ у соціальній сфері села!

Компанія Укртелеком відкрита до перемовин з представниками інших громад для розширення географії надання послуг  доступу до мережі Інтернет за сучасними технологіями.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14