З 30 жовтня по 01 листопада 2018 року відбудеться       12 міжнародна виставка сільськогосподарської техніки та обладнання  «ІнтерАГРО 2018» за адресою: Міжнародний Виставковий Центр, м. Київ, Броварський пр-т, 15

Виставка «ІнтерАГРО 2018» проходить за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України один раз на два роки в Києві, є міжнародною виставкою сільськогосподарської техніки та обладнання, в якій беруть участь найбільші світові та вітчизняні заводи-виробники. У нинішньому році на виставці буде представлено ряд машин, що будуть презентовані вперше.

На виставку будуть запрошені фахівці-розробники, конструктори, директори з розвитку компаній та фахівці господарств, що вже мають досвід роботи з цією технікою. Відкритий діалог з експертами дасть можливість краще зрозуміти напрямки та тенденції розвитку ринку техніки. Тим більше, що такі відомі компанії, як HORSCH, Amazone, Berthoud, Vaderstad, KUHN, SMS, Poettinger, LEMKEN, Grégoire Besson, ELVORTI, ТЕХНОПОЛБ, LOZOVA MACHINERY адаптують технічні рішення не тільки в цілому, для України, але й для окремих регіонів.

Звертаємо увагу, що організаторами заходу визначено приймати відвідувачів виставки «ІнтерАГРО 2018» від Сумської області 30.10.2018.

Більш детально ознайомитись зі зразками техніки, що будуть представлені на виставці «ІнтерАГРО 2018» можна за посиланням: http://www.interagro.in.ua/ua.