Днями команда Сумської області по воркауту взяла участь у “Karavan Workout Fest” у місті Харків. Змагання проходять щорічно в рамках програми “Street Culture” – розвиток вуличних культур. У номінації “Двоєборство” (підтягування на перекладині з додатковою вагою +16 кг і віджимання на брусах з додатковою вагою +24 кг) третє місце зайняв краснопільчанин Артем Сіробаба. Вітаємо Артема із нагородою!

А минулої суботи відбулися показові виступи найкращих воркаутерів області біля спортивного майданчику школи №22. Глядачі мали змогу не лише спостерігати за спортивним дійством, а й спробувати власні сили у різноманітних конкурсах.

2

Для сумчан виступали кращі атлети Сумської області:

  • Віталій Павленко – трикратний переможець чемпіонату Сумської області зі Street Workout у дисципліні «Фрістайл», переможець у силовій дисципліні «Індюренс» 2018 р., учасник чемпіонату України у дисципліні «Фрістайл» (смт. Миколаївка Білопільського району).
  • Володимир Вишневецький – призер чемпіонату Сумської області та учасник чемпіонату України у дисципліні «Фрістайл» (смт. Шалигіне Глухівського району).
  • Роман Яловенко – учасник чемпіонату Сумської області у дисципліні «Фрістайл» (смт. Шалигіне Глухівського району).
  • Артем Сіробаба – учасник чемпіонату Сумської області у дисципліні «Індюренс» та двократний рекордсмен у номінації підтягування на перекладині з додатковою вагою +32 кг, учасник чемпіонату України, представник організаційної команди чемпіонату Сумської області 2018 р. (смт. Краснопілля).
  • Богдан Привалов – переможець чемпіонату Сумської області, чемпіонату України та чемпіонату світу у дисципліні «Стрітліфтінг» 2017 р. у ваговій категорії до 65 кг. (м. Суми).
  • 3

4

5

“Загальні тренування проводяться з метою залучення молоді до активної участі у спортивному житті. Ми хочемо показати, що у Сумах та області є дійсно талоновиті воркаутери, які стають чемпіонами України та Світу, починаючи з елементарного вуличного обладнання. Плануємо проводти показові виступи по всьому місту та області”, – говорить Микола Колесник, організатор.

http://sumypost.com/sumynews/sport/krashhi-vorkautery-oblasti-vystupaly-u-sumah-fotoreportazh/

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14