Сучасні технічні засоби, за допомогою яких можна проводити практично усі уроки,  дозволяють  суттєво підвищити рівень знань  та полегшити працю вчителя.

В Самотоївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Краснопільський селищний голова від імені депутатського корпусу ради виконав приємну місію – передав інтерактивну дошку та короткофокусний проектор для кабінету математики.

«Ми готові підтримувати вчителів та батьківські комітети навчальних закладів громади в ініціативі введення новітніх інформаційних технологій, адже зараз без цього неможливо уявити нинішній освітній процес, – зазначив Юрій Яремчук. – І наші заклади освіти повинні йти в ногу з часом та технічним прогресом задля єдиної мети – стати конкурентоспроможними спеціалістами на ринку праці».

За словами освітян закладу, мультимедійний комплекс значно покращить працю вчителя,  яким не потрібно готувати й приносити до класу традиційні плакати, паперові карти чи таблиці. Тепер усе це замінює інтерактивна дошка з проектором. В результаті уроки стануть цікавішими для учнів, а отже зростає і рівень знань.

Інф. селищної ради

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14