У пошуках дорослого життя дівчина втекла з дому і протягом тижня не виходила на зв’язок з рідними. Мріючи про професію перукаря та сімейне життя, на докір своєї матері, взялаквиток до Харкова та поїхала туди до свого хлопця. Та планам завадили працівники поліції.

Із заявою про зникнення доньки до працівників Путивльського відділення поліції звернулась її матір. Жінка розповіла, що доньки кілька днів не з’являється вдома і не відповідає на дзвінки. Не бачили її на заняттях і в навчальному закладі. Відомо, що це не перша її втеча від рідних.

«На встановлення місця перебування неповнолітньої були зорієнтовані всі працівники поліції Сумщини. Через засоби масової інформації оповістили і громадськість, — говорить Сергій Тарасенко, начальник Відділу ювенальної превенції ГУНП області. — Складнощі полягали в тому, що жінка повідомила до поліції через кілька днів після зникнення доньки. Тож першочергово ми відпрацьовували зв’язки дівчинки та всі можливі місця її перебування. Тісно співпрацювали із перевізниками, оскільки розуміли, що вона може поїхати з міста. І не помилились у здогадках».

До поліції зателефонував водій рейсового автобусу, що прямував до Харкова, та повідомив, що одна з його пасажирок дуже схожа на розшукувану дівчину. Наступною зупинкою автобусу мав стати Тростянець, тож поліцейські виїхали туди для перевірки інформації. Втікачка була в салоні.

Під час розмови з поліцейськими Даша розповіла, що з дому тікає не вперше і має багатий досвід у мандрах. Цього разу рушила за своєю мрією до Харкова, де мешкає її друг. Начебто він пообіцяв їй допомогти вивчитись на перукаря та допомогти з роботою. Каже, тікала, бо хотіла вчитися в іншому навчальному закладі, а не в тому, який, за її словами, обрала їй мати.

Наразі правоохоронці проводять з дівчиною профілактичну бесіду. А у відношенні її матері складуть адміністративний протокол за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14