28 вересня із Краснопільського військового комісаріату відбулася відправка 70 чоловік оперативного резерву другої черги на широкомасштабні навчання бригади територіальної оборони, які триватимуть 10 діб.

2

У складі резервістів до навчань приєдналися голова Краснопільської районної ради Віталій Савоненко, заступник селищного голови Василь Лавріненко також Славгородський сільський голова та старости Осоївського, Хмелівського, Угроїдського і Самотоївського старостинських округів Краснопільської селищної ради.

3

Розташувалися резервісти в польовому наметовому таборі. Протягом десяти днів заняття із військово-медичної, інженерної, тактико-спеціальної, тактичної підготовки, мінної безпеки та вогневої підготовки із практичними стрільбами із ними проведуть офіцери, які мають бойовий досвід. З резервістами також відпрацьовуватимуться дії по охороні важливих об’єктів та веденню бою в умовах міста.

4

Резервісти отримали штатну зброю і прийняли військову присягу на вірність українському народу під керівництвом начальника табірного збору полковника Тараса Давиденка і командира бригади полковника Юрія Полоуса. Польові заняття почалися з інструктажу по заходам безпеки.

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14