Працівниками Південного об’єднаного управління Пенсійного фонду України на ринку смт.Краснопілля був проведений захід серед місцевого населення, зокрема для суб’єктів підприємницької діяльності,щодо підвищення їх рівня обізнаності про наслідки нелегального працевлаштування та несвоєчасної сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Присутні були ознайомлені з розпорядженням Уряду “Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення” , була надана консультація щодо зарахування до стажу сплачених внесків. Також було акцентоване питання щодо отримання застрахованими особами заробітної плати “в конверті”, а саме надано роз’яснення, що при порушенні трудового законодавства, роботодавець позбавляє працівників гідної пенсії в майбутньому, бо низька заробітна плата дає низький коефіцієнт заробітку, який враховується при обчисленні пенсії.

Шановні наймані працівники!
Якщо роботодавець віддає Вам зарплату “в конверті” без оформлення трудового договору, без внесення відповідного запису про роботу в трудову книжку, якщо нарахована заробітна плата у відомості менша, ніж вміст “у конверті”, Вас обкрадають! Задумайтеся над своїм майбутнім, заздалегідь подбайте про гідний розмір Вашої пенсії!

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14