Спецслужби Росії реалізують плани зі створення в Україні керованого хаосу.

Про це заявив на брифінгу заступник голови СБУ Віктор Кононенко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Мета – створити так званий керований хаос. Основні напрямки, які ми бачимо сьогодні – розпалювання міжконфесійної ворожнечі, що зумовлено можливістю отримання Україною Томоса, а також організація заходів з активного впливу з метою примусити керівництво України до поступок державі-агресору та ініціювання мирних переговорів на вигідних агресору умовах», – сказав Кононенко.

Він пояснив, що у першому випадку СБУ очікує інспірування захоплень культових споруд однією з конфесій нібито представниками праворадикальних націоналістичних організацій, щоб дозволити далі ініціювати силові протистояння та акції протесту за участю вірян.

В іншому випадку – мітинги-протести, направлення петицій та звернень до органів державної влади з вимогою відновити мир за будь-яких умов.

«Цей рух має перерости в протести по всій Україні з подальшим блокуванням органів державної влади у столиці. Мета – схилити керівництво держави до укладення мирних угод на вигідних агресору умовах. Ми бачимо ці плани і працюємо над їх недопущенням», – наголосив представник СБУ.

Джерело:
https://www.ukrinform.ua/rubric-society/2550765-specsluzbi-rf-namagautsa-stvoriti-kerovanij-haos-v-ukraini-sbu.html
Спецслужби РФ намагаються створити “керований хаос” в Україні – СБУ
03.10.2018 11:41