Якщо Ви нині проживаєте за межами району, області, а то й України, але не хочете бути поза інформаційним простором рідного краю, хочете знати, що відбувається в селищах і селах району, якщо проживаєте на території району, але  краще сприймаєте інформацію з “гаджетів” –  тоді надаємо Вам можливість користуватися електронною версією газети “Перемога”  у форматі .pdf

Газету можна зберегти і переглянути на комп’ютері, планшеті, смартфоні чи іншому пристрої, який підтримує зазначений формат, або роздрукувати.

Ці випуски ніколи не загубляться і Ви можете зробити власний архів, переглядати  знову й знову, адже користування електронною версією в часі не обмежено.

Вартість електронної версії — 200 грн на рік

Якщо пропозиція Вас зацікавила – надішліть на електронну пошту peremoga-1932@ukr.net  або motsnyi1976@ukr.net заявку довільної форми із зазначенням електронки, на яку йтиме розсилка, а також повідомте, на скільки місяців бажаєте зробити замовлення. У відповідь Вам прийде лист з реквізитами для оплати.

Якщо здійснете електронну передплату на увесь наступний рік, то до до кінця цього року отримуватимете розсилку безкоштовно.

Залишайтеся з нами!

Є НОВИНИ? ЦІКАВІ ТЕМИ? ПИШІТЬ motsnyi1976@ukr.net

ТЕЛЕФОНУЙТЕ 050-064-94-14